Yaşam

Müge Anlı’yı güldüren mikrofon kazası! Beni şaşırtmaya çalışırken söylediklerini herkes duydu.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında bugün iki kutlama yapıldı. Anlı bugün canlı yayında hem programın 3 bininci bölümünü hem de doğum gününü kutladı. Takımlarıyla birlikte kutlama yapan Müge Anlı ve Rahmin Özkan’ın ortasında komik anlar yaşandı.

“BÜTÜN GİZLİ GÖRÜŞMELERİMİZ ORTAYA ÇIKIYOR”

Uzun yıllardır programda yer alan avukat Rahmi Özkan, uzun bir konuşma yaparak Anlı ve grubunu takdir etti. Müge Anlı’nın herkes tarafından sevildiğini söyleyen Özkan, “İnsanlar sizi sahiplendi” dedi. Yıllardır her doğum gününde Anlı’ya altın hediye eden Rahmi Özkan bu sene de kaçırmadı. Özkan, konuşmasının ardından Müge Anlı’nın kulağına eğilerek altın aldığını fısıldadı. Anlı mikrofonlara hatırlatmada bulunarak, “Gizli görüşmelerimizin hepsi ortaya çıkıyor” dedi.

CUMHURİYETİN ALTIN ​​HEDİYESİ

Yayınlanan konuşmasının ardından Özkan, “Yıllarca Müge Anlı’nın her doğum günü bizim elimizde büyüyen bir bebek, bebeklere Cumhuriyet altını veriliyor, ben de bu Cumhuriyet altını hem Müge Anlı’nın doğum gününde hem de müge olarak verdim” dedi. 3000. programımızın başarısından dolayı hatıra olarak takdim ediyorum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu